Targi Ogrodnicze Jesień 2016 w Słupsku

W dniach 1-2 października 2016 roku odbędą się w Słupsku Targi Ogrodnicze Jesień 2016. W trakcie imprezy zostanie przedstawiona bogata oferta owoców i warzyw, a także drzew ozdobnych i owocowych oraz akcesoriów dla ogrodników i majsterkowiczów.

Tradycyjnie Targi Ogrodnicze Jesień dają możliwość zaopatrzenia spiżarni i piwnic domowych w ziemniaki i inne warzywa oraz owoce po zdecydowanie konkurencyjnej cenie.

Oprócz stoisk ogrodniczych będą także stoiska rękodzieła ludowego, z wyrobami góralskimi, z wikliny, drewna oraz stroikami. Można też będzie zakupić różnego rodzaju miody i inne produkty pszczele. Swoje wyroby przedstawią także lokalne firmy produkujące ogrodzenia i bramy oraz producenci pieców ekologicznych. Jak co roku nie zabraknie również stoisk jarmarcznych z artykułami gospodarstwa domowego, odzieżą i obuwiem.

targi ogrodnicze jesień 2016 słupsk

W bogatym programie imprezy znajduje się między innymi wystawa płodów rolnych, pokaz psów rasowych oraz pokaz tresury tych zwierząt, konkurs kulinarny czy też występ zespołu muzycznego.

Targi odbędą się na terenie Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Lubaniu – Dział Specjalistów Branżowych i Administracji w Słupsku ul. Poniatowskiego 4A.

Dodaj komentarz