Najpiękniejsze ogrody woj. śląskiego 2016 – rusza plebiscyt

W plebiscycie „Najpiękniejsze ogrody woj. śląskiego 2016” organizowanym przez Dziennik Zachodni wybrane zostaną najciekawsze i najładniejsze aranżacje ogrodów w województwie śląskim. Konkurs będzie się toczył w dwóch kategoriach – ogrody działkowe i ogrody przydomowe – zarówno na stronach internetowych dziennika, jak i na łamach 31 tygodników powiatowych.

Otaczanie się roślinami to naturalna potrzeba człowieka. Warto prezentować swoje dokonania i dzielić się doświadczeniami. Poprzez nasz plebiscyt chcemy pokazać, jak mieszkańcy dbają o swoje podwórka, a tym samym upiększają nie tylko swoje miejsce zamieszkania, ale także całą okolicę.

Najpiękniejsze ogrody woj. śląskiego 2016Plebiscyt na Najpiękniejszy ogród woj. śląskiego jest doskonałą okazją, by pochwalić się swoimi aranżacjami, ale i podpatrzeć coś u innych – a przy okazji zgarnąć nagrody, które doskonale sprawdzą się zarówno w ogrodzie, jak i na działce. Do wygrania kosiarka ufundowana przez Polski Związek Działkowców Okręg Śląski oraz vouchery na rośliny do Centrum Ogrodniczego Daglezja w Katowicach. Najpiękniejsze ogrody zostaną zaprezentowane w Dzienniku Zachodnim.

Zgłoszenia można przesyłać przez cały czas trwania konkursu. W zgłoszeniu uczestnik powinien zaprezentować minimum dwa zdjęcia, podać imię i nazwisko właściciela działki – miejscowość i powiat, przedstawić krótki opis do zdjęć oraz podać (do naszej wiadomości) adres oraz telefon kontaktowy. Zgłoszenia można będzie przesyłać na adres joanna.pajak@polskapress.pl lub samodzielnie poprzez panel na stronie organizatora plebiscytu.

Głosowanie będzie trwać od 4 lipca do 19 sierpnia. O zwycięstwie w Plebiscycie decyduje największa suma liczby głosów zliczona na podstawie głosów oddanych za pośrednictwem SMS Premium, strony internetowej oraz aplikacji internetowej Facebook. W przypadku gdy dwie lub więcej osób będzie miało łącznie taką samą liczbę punktów wyższe miejsce w końcowej klasyfikacji zajmie osoba wskazana przez Komisję plebiscytową Plebiscytu. Głosowanie odbywać się będzie trzema kanałami:

  • za pomocą klików
  • za pomocą Facebooka
  • za pomocą SMS-ów

Laureat pierwszego miejsca w każdej kategorii otrzyma nagrodę rzeczową oraz prezentację swojego ogrodu we właściwym terytorialnie dla Laureata tygodniku powiatowym do Dziennika Zachodniego. Laureaci II i III miejsca otrzymają nagrody rzeczowe.

Źródło: Dziennik Zachodni

Dodaj komentarz